نمایش 1–20 از 43 نتیجه

توتاص – totas

گروه تولیدی بازرگانی توتاص ، فعالیت خود را در سال 1350، با هدف تأمین و توزیع انواع ابزار آلات و لوازم ایمنی مورد نیاز صنعت آغاز نمود. این گروه پس از کسب تجربه لازم و بررسی نیاز صنایع، از سال 1382 با تمرکز بر تکمیل مجموعه محصولات خود ، شروع به واردات برخی از اقلام مورد نیاز بازار نمود.

خلأ وجود عینک های ایمنی منطبق با استاندارهای جهانی در سال 1388 در بازار داخل، متخصصان مجموعه را بر آن داشت که تمرکز اصلی فعالیت های گروه را در کنار سایر ابزارهای صنعتی، بر روی تأمین عینکهای ایمنی و محافظ صنعتی بگذارند.

در سال 1391، با تثبیت جایگاه مجموعه، در بازار داخل با برند ” توتاص” ، همکاری با دانشگاههای برتر کشور در زمینه تحقیقات علمی و فنی به منظور تولید داخل، آغاز و اولین نمونه ها در سال 1393 با موفقیت، تولید و روانه بازار گردید. هم اکنون این گروه تخصصی ترین، کامل ترین و بزرگترین مرکز تولید و تأمین عینک های ایمنی صنعتی و محافظ در ایران، با مجموعه ای با بیش از 20 نوع عینک با کیفیت ها و کاربردهای مختلف می باشد که کلیه محصولات مجموعه، الزامات استانداردهای بین المللی نظیر  EN166  و ANSI Z87.1  را پاس کرده و دارای تأییدیه های وزارت کار است.