نمایش 1–20 از 70 نتیجه

پوکا

pukka

مدیریت مجموعه پوکا – pukka پس از تجربه ای طولانی در صنعت ابزار برقی و قطعات یدکی در سال 1379 به عنوان اولین شرکت ایرانی اقدام به واردات قطعات یدکی کلیه ابزار برقی(آرمیچر و بالشتک) با مارک MJS نمود. عنوان “اولین وارد کننده قطعات یدکی انواع ابزارهای برقی در ایران” جزء افتخارات مدیریت پوکا میباشد .

ایده همیاری صاحبان صنایع و مشاغل کشورمان در خصوص واردات ابزار برقی با کیفیت مطلوب از کشور چین، سبب همکاری و انتقال تجارب فنی در کنار بهترین کارخانجات تولید ابزار برقی و تولید کنندگان قطعات یدکی در آن کشور گردید.

بعد از دوران تحیق و توسعه، محصول سنگ فرز G1802 با ایده و سرمایه گذاری ایرانی تحت بالاترین استانداردهای کیفی، تولید و روانه بازار مصرف گردید که مورد استقبال گرم و کم نظیر صاحبان صنایع و مشاغل قرار گرفت و اکنون با گذشت بیش از یک دهه کماکان در زمره بهترین و پرفروش ترین سنگ فرزها در بازار ایران است.

همین استقبال گرم ما در ادامه جهت تحقیق، توسعه، تولید و واردات ابزارهای برقی مطابق با معیارهای جهانی مصمم تر نمود و با استعانت از درگاه الهی و تکیه بر کادر مجرب و با دانش فنی بالا و درک صحیح از نیاز های صنعتگران ایرانی، گلچینی از با کیفیت ترین ابزارهای برقی را مهیا نمودیم.

سپس جهت انسجام در ارائه سرویس بهتر به نمایندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان ابزار برقی پوکا، مجموعه منحصر به فرد “ساختمان پوکا” پایه گذاری و همچنین تسریع و ارائه خدمات پس از فروش ابزار برقی پوکا تاسیس گردید .

این امر شروعی بود برای آغاز تجارت گسترده و عظیم شرکت «پوکا» (Pukka)، که هم‌اکنون با ارایه‌ی تنوعی کامل از انوع ابزارآلات برقی توانسته بخش زیادی از نیاز متخصصان و صنعتگران داخلی به این ابزارآلات را پاسخگو باشد. از جمله ابزارآلاتی که توسط شرکت پوکا عرضه می‌شود می‌توان به انواع دریل‌های برقی و شارژی، فرز، اره‌های برقی، سنباده و رنده اشاره کرد.