نمایش 1–20 از 39 نتیجه

برند ماکیتا

makita

برند ماکیتا – makita در سال ۱۹۱۵ به عنوان یک شرکت خصوصی فروش و تعمیرات ابزار برقی در استان آیچی ژاپن تحت نام ماکیتا دنکی سِی ساکوشوتوسط ماسابورو ماکیتا تأسیس شد. پس از چندین سال آزمایش و ارتقاء فناوری خود در سال ۱۹۳۵ اولین موتور ساخت خود را به اتحاد شوروی صادر کرد. در دسامبر سال ۱۹۳۸ شرکت به‌طور رسمی تحت نام شرکت برق کاری ماکیتا ثبت شد.

 

 

در سال ۱۹۴۵ این شرکت کارخانه خود را برای اجتناب از بمباران، به شهر سومیوشی در استان آنجو جابجا کرد. در سال ۱۹۵۵ جوجیرو گوتو بر روی صندلی ریاست شرکت تکیه زد و دو سال بعد این شرکت اولین ابزار حرف برقی خود، رنده را تولید کرد. در همین سال با تولید اولین شیار زن سیار جایگاه خود را به عنوان متخصص ابزار برقی در بازار یافت. تا پایان سال ۱۹۶۲ ارّه گرد بر و دریل نیز به ابزار تولید شده توسط این شرکت اضافه شدند. در سال ۱۹۶۹ این شرکت اولین ابزار شارژی خود را تولید کرد دریل. به دنبال این موفقیت این شرکت در سال ۱۹۷۰ دفتر خود را در ایالات متحده آمریکا گشود.

 

 

ماکیتا – makita اولین ابزار بدون دغال “brushless” خود را برای صنایع دفاعی و هوایی در سال ۲۰۰۴ تولید کرد. این ابزار برای طول مدت کار، قدرت و سرعت بیشتر طراحی شدند به همین علت انتخاب خوبی برای مونتاژهای دقیق بودند. در سال ۲۰۰۹ این فناوری کارامد را با ابزار ۱۸ ولتی در اختیار بقیه پیمانکاران گذاشت.

در حال حاضر ماکیتا – makita بزرگترین و پرفروش ترین شرکت ابزار آلات دنیا می باشد