در حال نمایش 13 نتیجه

وینر

winner

وینر – winner برندی تازه اما کهنه کار در صنعت جوشکاری!

در اواسط سال 1356 در شهر قم بود که فعالیت ما با 2 نفر و با نام سانیو در صنعت جوشکاری ( تولید و توزیع دستگاه جوشکاری) آغاز گردید، به اینصورت که با ترانسهای جوشکاری (سیم پیچی) تولید را شروع کرده و در صنعت جوشکاری به لطف خداوند اولین گام خود را برداشتیم توانستیم نقش مهمی در صنعت کشور ایفا کنیم.

رفته رفته با پشتکار شبانه روزی در سال ۱۳۷۲ هم سو با پیشرفت تکنولوژی توانستیم شروع به تولید رکتیفایرهای DC با توان و قدرت بالا نماییم که جهت مصارف در شرکتهای پتروشیمی نفت و گاز و سوله سازی و … به کار گرفته شود.

همسو شدن وینر با قلدری به نام اینورتر

در سال های زیادی این رکتیفایرها کاربرد بسیار داشت اما رفته رفته با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت جوشکاری در سال ۱۳۸۵ با ظهور اینورتر انقلابی در این صنعت شکل گرفت، از آنجا که همیشه سعی کرده ایم با بروزترین تکنولوژی ها محصولات خود را روانه ی بازار کنیم پس تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران اقدام به تولید دستگاه جوش اینورتر در یک مدل نیمه صنعتی ۲۰۰ آمپر نماییم اما پس از یک سال تولید این دستگاه جوش اینورتر به دلیل واردات بی رویه و عدم توجه به حمایت از تولید ملی از خط تولید کنار گذاشته شد و بر خلاف میل باطنی به واردات از کشورهای چین و کره جنوبی پرداختیم.

پس از تحریمهای ظالمانه و یکجانبه کشور آمریکا در سال ۱۳۹۷ این مجموعه با بهره گیری از نیروهای توانمند خود تهدید را به فرصت تبدیل کرد و اقدام به طراحی دو  مدل دستگاه جوش اینورتر  پر مصرف در کشور نمود و خط تولید خود را با بهترین تجهیزات و استانداردها با 30 نیروی انسانی بصورت مستقیم و 60 نیروی انسانی بصورت غیر مستقیم احداث نمود.

وینر در حال حاضر چه جایگاهی در بازار ابزار دارد؟

از آنجا که مصرف کنندگان ما (شرکت وینر) در سه دسته ی خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی قرار میگیرند به همین دلیل دستگاه های جوش صنعتی خود را جهت مصارف حرفه ای و تخصصی از شرکای خارجی خود تامین می نماییم، ما قبل از به ثبت رساندن برند وینر همیشه سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته ایم که محصولاتی با کیفیت و ماندگار برای مصرف کننده داخلی و خارجی تولید و توزیع نماییم. از ویژگی محصولات وینر میتوانیم به طراحی روز با وزن ایده آل، جنس مقاوم، تکنولوژی ها پیشرفته، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب اشاره نماییم.

برند وینر به چه صورت شکل گرفت؟

تیم ما با بررسیهای انجام داده بابت این افکار نیاز به یک نام برند دو زبانه (ایرانی و انگلیسی) داشت که بتواند همزمان هردو را در برگیرد، سپس با مشورت دیگر اعضای تیم به این نتیجه رسیدیم که برند انگلیسی وینر WINNER را انتخاب نماییم، که معنی برنده را میدهد، به این معنی که مصرف کننده از خرید خود حس رضایت خواهد داشت مانند حسی که یک نفر در یک مسابقه اول میشود،  شاید براتون عجیب باشه ولی واقعی است!

همچنین نیاز داشتیم به رنگهای ماندگار در ذهن مصرف کننده که بتواند انرژی مثبت به مصرف کننده بدهد و همچنین با معنی برند نیز هارمونی خاصی را تشکلی بدهد. سپس بعد از تعامل با همکاران مارکتینگ رنگ سفید (بک گراند)، رنگ مشکی (WINNER) و  رنگ نارنجی (W) بر بالای سر نوشته انگلیسی وینر را انتخاب کردیم که این سه رنگ تصویری ماندگار در ذهن مصرف کننده ایجاد کند و همچنین نوع طراحی این برند به شکلی میباشد که هر مخاطبی بدون آنکه متوجه معنی آن شود، با دیدن W حس بالا بردن دست ها بعد یک پیروزی را القاء می نماید.

با اقتدار شماره یک در صنعت جوشکاری هستیم

برند وینر با پشتوانه ی تجربه ای 30 ساله و همت و تلاش شبانه روزی جوانان با استعداد ایرانی به وجود آمد . شرکت وینر در ابتدای تأسیس کیفیت، قیمت و خدمات را مد نظر قرار داده و با بهره گیری از استانداردهای جهانی مبادرت به تولید کالا با بهترین کیفیت ممکن نموده است. پس از گذشت چندین سال با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری توانست در صنعت تولید ملی نیز بدرخشد. در حال حاضر شرکت وینر تنها تولید کننده مجاز ابزار آلات جوش و برش در ایران می‌باشد که تمامی محصولات خود را مطابق چارچوب استانداردهای بین‌المللی در خاک ایران تولید می‌نماید.

مهم‌ترین عامل در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می‌باشد. چگونگی و نحوه تعیین اهداف و مأموریت‌های سازمان و سطح اهداف فردی کارکنان از جمله مسائل مهمی است که می‌تواند  نقش حیاتی در تحقق اهداف سازمانی و در نهایت کامیابی و موفقیت سازمان ایفا کند.