نمایش 1–20 از 78 نتیجه

توسن

tosan

برند توسن – tosan یکی از برندهای ایرانی نام آشنا در زمینه تولید ابزارآلات برقی و دستی است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده و با ارائه خدمات و تلاش در جهت افزایش تنوع و بهبود کیفیت محصولات توانسته رضایت مشتریان را تا حد بسیار زیادی جلب کند.

این شرکت سعی کرده تا جمعی از کارشناسان و متخصصان مجرب را دور هم گرد آورد و زمینه ای برای تبادل اطلاعات و تجربیات ایجاد کند تا محصولات و خدماتی با کیفیت بالا بر مبنای دانش روز تولید کند

ابزار آلات برقی توسن – tosan در چین و محصولات دستی در تایوان تولید می‌شوند. ابزار آلات توسن همگی از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار هستند و تفاوتی ندارد که در کجا تولید می‌شوند؛ زیرا محصولات توسط متخصصان و کارشناسان کنترل کیفیت بررسی می‌شوند.

شرکت توسن – tosan ابزارآلاتی تحت عنوان توسن پلاس به بازار عرضه نموده است. در این ابزارآلات سعی شده تمامی عیب و نقص‌هایی که در ابزار برقی توسن وجود داشت برطرف شود و ابزاری بی‌عیب برای مصرف کننده تولید گردد. علاوه بر این گارانتی ابزار توسن پلاس از ابزارآلات توسن بیشتر است که نشان از اطمینان و کیفیت محصول است.

اگرچه کیفیت محصولات در حد محصولات شرکت‌های بزرگ مانند بوش نیست اما همواره سعی داشته تا محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب تولید کند؛ به همین جهت محصولات بسیار مقرون به صرفه هستند.

فکر حرفه ای، کار حرفه ای. این شعار شرکت است و سعی کرده با استفاده ازنیروی مجرب و متخصصان فعال در صنعت به هدف خود یعنی تولید ابزار آلات برقی با کیفیت بالا و جلب رضایت مشتریان دست یابد.

توسن – tosan از سال 1382 با هدف حمایت از مصرف کننده اقدام به گسترش خدمات پس از فروش خود کرد تا آنجا که امروزه 115 نماینده فعال در 30 استان کشور دارد. گسترش محدوده خدمت رسانی، تامین قطعات یدکی، بهبود کیفیت، تعمیر دستگاه با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن و درک نیاز مشتری و یافتن پاسخ برای آن همگی از اهداف شکل‌گیری خدمات پس از فروش توسن است.

خدمات پس از فروش در سه طرح امداد ابزار، دستگاه امانی و کارت اشتراک در حال انجام است.

همچنین مشتریان می‌توانند از طریق واحد صدای مشتری نظرات یا انتقادات خود را بیان کنند و شرکت هم با دریافت این نظرات برای بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت محصولات خود تلاش می‌کند. هدف از تشکیل این بخش آشنایی بیشتر با مشتریان و نیازهای آنان بوده تا بتواند خدماتی جامع ارائه کند.