نمایش 1–20 از 137 نتیجه

نووا

nova

شرکت ابزار یراق نوا از سال ۱۳۸۷ شروع به طراحی، تولید و گردآوری مجموعه‌ی کاملی از ابزارهای دستی، بادی و برقی در انواع صنعتی و حرفه‌ای با برند نوا کرده است. هدف این برند از جمع‌آوری این مجموعه‌ی کامل، ارائه‌ی انواع ابزارهای دستی و بادی و برقی بوده است.

محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت و قیمت مقرون به صرفه، از گارانتی واقعی و خدمات پس از فروش نامحدودی برخوردار بوده که این امر باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی خریداران محصولات شرکت نوا شده است.

در دپارتمان تحقیق و توسعه‌ی شرکت نوا، همواره کارشناسان و متخصصین مجرب با استفاده از علم روز مشغول نوآوری و تولید محصولات جدید در کنار بهینه‌سازی محصولات پیشین هستند.

ابزار های نووا

ابزارهای دستی شامل انواع انبرها، ابزارهای عمومی همچون چکش و روغن‌دان، ابزارهای گاراژی مانند جک روغنی و سوسماری، ابزارهای باغبانی، آچارها و پیچ‌گوشتی‌ها، ابزارهای برشی مانند کاترو مفتول‌بر، ابزارهای لوله‌کشی، ابزارهای اندازه‌گیری، ابزارهای چفت و بست، ابزارهای تعمیرگاهی، قفل فرمان، ست بیت و بکس و جعبه بکس و متعلقات است.

ابزارهای بادی نظیر گازوییل‌پاش، بادپاش، درجه باد کارگاهی، بادپاش نازل کوتاه، سایه‌پاش، تلمبه دستی و تلمبه باد پایی از محصولات شرکت نوا است.

ابزارهای برقی شامل اتو لوله‌های سبز با توان‌های مختلف، دریل ستونی، کارواش با موتور دینامی، کمپرسورهای بادی با حجم‌های مختلف، اینورتر جوشکاری و پیستوله برقی است.

ابزارهای جوش و برش شامل سیم‌جوش co2، سری هوا برش، مانومتر اکسیژن، شلنگ‌های جوشکاری دوقلو و تک، نازل هوا برش، دسته جوش، انبر جوش و انبر اتصال است.

انواع جعبه و کیف‌ابزارهای برند نوا عبارتند از جعبه ابزار با قفل فلزی، کیف ابزار مدل اسمارت، کف پلاستیکی و کمری.

محصولاتی همچون تیغ سرامیک‌بری، گرانیت‌بر، تیغ‌اره آهن‌بر، دستکش چرمی، دستکش لاتکس، برس چرخشی، تفنگ و لانس قابل تنظیم، شلنگ فشارقوی مخصوص کارواش، کوپلینگ مخصوص کارواش، فیلتر شیشه‌ای کارواش، دستکش نیتریل، تیغ‌اره عمود بر ام‌د‌ی‌اف، صفحه برش آهن، صفحه آهن‌ساب و صفحه برش سنگ و پروفیل از محصولات این دسته‌ی شرکت نوا هستند.