در حال نمایش 6 نتیجه

alchemisto یک برند ایرانی تولید کننده محصولات عطری است که فعالیت خود را از سال 2020 میلادی و با تولید عطرهای تجاری باکیفیت آغاز نمود. برند آلکمیستو شما را به كشف روایحی معطر از اكسیرهایی پر رمز و راز دعوت می کند، روایحی كه هریك راوی داستانی حقیقی از علم، هنر و فلسفه اسرار آمیز كیمیاگری در طول تاریخ هستند. كاوش پر رمز و راز تغییر و تبدیل كه تا به امروز مورد توجه بسیاری از دانشمندان و فلاسفه بوده است.

آلکمیستو با تکیه بر رایحه های محبوب دنیا و استفاده از ترکیبات ارزشمند و گرانبها، پا به عرصه تولید محصولات عطری نهاده است. رایحه عطرهای آلکمیستو یادآور عطرهای آشنای زندگی شماست.
آلکمیستو جزو برندهای قیمت محور بازار است که با عرضه محصولات خود با قیمتی مقرون به صرفه انتخابی ایده آل برای مشتریان ایرانی است. از سوی دیگر استفاده از ترکیبات اولیه باکیفیت، بهره گیری از رایحه های پرطرفدار دنیا و ارائه آن به بهترین نحو ممکن کمک شایانی به پیشرفت چشمگیر این برند در این حوزه کرده است.

در حال حاضر این برند با تولید و عرضه پنج عطر باشکوه توانسته است در مدتی اندک توجهات بسیاری را نسبت به محصولات عطری خود جلب نماید. رویایی که این برند با تولیدات خود در سر دارد، ارائه محصولاتی با قیمت بسیار مناسب برای افرادی است که رویای داشتن رایحه های باشکوه دنیا را دارند اما توانایی خرید این عطرهای گران قیمت را ندارند.

alchemisto